E.Leclerc

O nas

Powstanie

E.Lecerc w Radomiu w 2019r, obchodzi swoje 20-lecie.

W trakcie swojej działalności zawsze starał się spełnić największe oczekiwania klienta. W związku z tym staramy się posiadać jak największy wybór produktów w jak najlepszych cenach. Zdobyte doświadczenie oraz chęć zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów, pozwoliło nam w 2015r otworzyć Catering E.Leclerc Radom.

Wysoka jakość oferowanych produktów pozwoliła szybko zdobyć zaufanie klientów. Z każdym miesiącem działalności coraz więcej firm korzystało z naszych usług. Dzięki perfekcjonizmowi przy naszych realizacjach jesteśmy już cenionym partnerem biznesowym w wielu firmach! Ze względu na duże zainteresowanie, klientów indywidualnych do sprzedaży zostały wprowadzone boxy wypełnione po brzegi naszymi produktami.

Catering e.leclerc radom
Nasz

Zespół

Podstawą każdej firmy są ludzie.

To Oni tworzą zespół, który dzięki współpracy będzie w stanie osiągnąć każdy cel. Zaangażowanie, pasja, doświadczenie i wysokie kwalifikacje, które cały czas podnosimy to tylko niektóre cechy, które charakteryzują naszych pracowników.Nasza kadra kierownicza cały czas jest bardzo zaangażowana w misję firmy. Inspiracją dla nas są przysmaki z całego świata, dlatego korzystamy także z wiedzy zagranicznych specjalistów, np. z Francji. Poznaj nasz zespół!

Oferta

Nasza oferta jest przygotowana przez wykwalifikowanych pracowników- szefa kuchni polskiej, szefa kuchni francuskiej czy Sushi Mastera.

Dzięki używaniu wysokiej jakości składników, zawsze świeżych, dostarczanych od sprawdzonych dostawców, nasze realizację zawsze są na najwyższym poziomie. Przygotowujemy jedzenie na każdą uroczystość – począwszy od małych rodzinnych uroczystości kończąc na dużych firmowych imprezach. Bardzo zależy nam na całościowym zadowoleniu klienta i jego gości, dlatego do każdej realizacji dokładamy wszelkich starań i dbamy o każdy szczegół.

Zawsze staramy się aby na gości czekał nie tylko smaczny, ale także efektowny i profesjonalnie przygotowany poczęstunek.

Catering e.leclerc radom